Laivyno automatika

UAB Santavilte teikia žvejybinių ir krovininių laivų pavienes bei kompleksines automatinio valdymo sistemas.

Daugiau nei 13 metų patirtis laivynų automatikoje leidžia klientams pasiūlyti tokias paslaugas kaip šaldymo, žuvies cecho, variklio skyriaus, parametrų monitoringo, SCADA, gervių valdymo bei panašias sistemas.

Teikiame ir paleidžiame šaldymo kompresorių, provizijos, kondicionieriaus, triumų ir šaldymo garintuvų, šaldymo armatūros, jūros vandens šaldymo, žuvies bunkerių valdymo, šaltnešio dujų nuotėkio automatinio valdymo sistemas, tiek pavienes tiek kompleksiškai apjungtas.

Žuvies cechui galime pasiūlyti plokštelinių šaldiklių, cecho konvejerių valdymo sistemas, žuvies briketų temperatūros, kiekio stebėjimo ir apskaitos sistemas, duomenų surinkimą iš kitų cecho įrenginių (svarstyklės, pakavimo įrenginiai, brūkšninių kodų klijavimo mašinų).

Variklių skyriui galime pateikti duomenų surinkimo ir atvaizdavimo sistemą: duomenys surenkami iš įvairiausių jutiklių ar kitų įrenginių (jei tai leidžia įrenginys) į vieną bendrą patogią operatoriui sistemą, kuri informuoja apie pasiektas įspėjamąsias ar avarines ribas. Tai leidžia operatoriui operatyviai reaguoti iš išvengti avarijų. Gedimų atvejų galima analizuoti surenkamų parametrų istorines reikšmes ir surasti gedimo priežastis.

Teikiamos kuro pildymo ir kuro sunaudojimo kiekių stebėjimo sistemos, bei ataskaitų generavimas už tam tikrą laikotarpį leidžia stebėti, kaip efektyviai yra išnaudojamas kuras. Galime pateikti naujas generatoriaus žadinimo sistemas seniems generatoriams, reaktyvios galios kompensavimo sistemas, aktyvinius srovės harmonikų filtrus, kurios padidiną generatoriaus išnaudojimo ir patikimumo galimybes.

Tai pat diegiame laivo gervių valdymo sistemas, tiek su kintamosios tieks su nuolatinės srovės varikliais. Galima patiekti tinklo tralavimo sistemą, tiek kabelinio zondo gervės valdymą, tiek kitų denio gervių valdymą. Naudojamos regeneratyvinės elektros pavaros, leidžia dalį energijos gražinti atgal į tinklą, taip sutaupant dalį kuro, kurį sunaudoja dyzeliniai generatoriai. Visas paminėtas sistemas iš kelių laivų galima apjungti į viena krante esančią stebėjimo sistema ir sekti, kaip produktyviai veikia laivas.

Kitos veiklos

Meniu