CX9xxx

Embedded PC CX9020

Įterptasis kompiuteris CX9020

CX9020“ yra kompaktiška, prie DIN bėgelio pritvirtinta Ethernet valdymo sistema su 1 GHz ARM Cortex ™ -A8 procesoriumi. „Beckhoff Įėjimų / Išėjimų“ sistemų jungtis yra tiesiogiai integruota į procesoriaus modulį. Įrenginys siūlo automatinį magistralės sistemos identifikavimą (K-bus arba E-bus) ir savarankiškai persijungia į atitinkamą režimą.

CX9020“ sudaro centrinis procesorius su dviem „microSD“ kortelių lizdais, vidine RAM ir 128 kB NOVRAM nepažeižiama atmintimi. Pagrindinę konfigūraciją taip pat sudaro dvi perjungiamos „Ethernet RJ45“ sąsajos, keturios USB 2.0 sąsajos ir DVI-D sąsaja. RJ45 sąsajos yra sujungtos su vidiniu komutatoriumi ir suteikia galimybę sukurti linijos topologiją, be papildomų Ethernet komutatorių (switches).

Operacinė sistema yra „Microsoft Windows Embedded Compact 7.“. „TwinCAT“ automatizavimo programinė įranga CX9020 sistemą paverčia galinga PLV ir judesio valdymo sistema, kurią galima valdyti su vizualizacija arba be jos. Papildomai įrenginį galima užsisakyti su lauko magistralės, serijine ar garso sąsaja.

Išplėstas darbinės temperatūros diapazonas nuo -25 iki +60 ° C leidžia naudoti esant reiklioms klimato sąlygoms.